Zorlu Elektirik'den Kadoil Bayilerine İndirim Fırsatı

12.06.2015
Zorlu Elektrik ve Kadoil arasında yapılan işbirliği kapsamında, aylık elektrik faturası 130 TL ve üzerinde olan serbest tüketiciler, Kadoil Genel Müdürlüğüne yapacakları başvurularla Zorlu Elektrik’ten indirim avantajına sahip olacaklar.


Zorlu Elektrik ve Kadoil arasında yapılan işbirliği kapsamında, aylık elektrik faturası 130 TL ve üzerinde olan serbest tüketiciler, Kadoil Genel Müdürlüğüne yapacakları başvurularla Zorlu Elektrik’ten indirim avantajına sahip olacaklar. Ülke genelinde 350’yi aşkın bayi ile müşterilerine akaryakıt dağıtım hizmeti veren Kadoil'in kurumsal müşterilerinin yanı sıra, bireysel müşterileri de kampanya fırsatlarından yararlanabilecekler.

İşbirliğine ilişkin protokol, Zorlu Enerjİ Grubu Genel Müdür Yardımcısı İnanç Salman ve Kadoil Genel Müdür Vekili Çağdaş Demirağ’ın katılımıyla Zorlu Enerji Grubu Genel Müdürlüğü’nde imzalandı. Kadoil bayi ve çalışanlarına çok uygun koşullarda abonelik imkanı sunmaktan mutlu olduklarını belirten Salman, “Serbest tüketici limitlerinde yapılan değişikle birlikte, aylık elektrik faturası 130 TL ve üzerinde olan herkes kendi elektrik tedarikçisini seçme şansına sahip oldu. Bu limitte yapılan kademeli düşüşle beraber, daha geniş bir grup hizmet ağımıza katılma şansına sahip oluyor. Zorlu Elektrik olarak, bu alanda getirdiğimiz yenilikçi çözümlerle serbest tüketicilerin tüketim alışkanlıklarına en uygun fiyat paketi sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İmza attığımız bu anlaşmayla Kadoil bayi ve çalışanlarına en uygun fiyatlarla elektrik tedariki vereceğiz” dedi. Kadoil Genel Müdür Vekili Çağdaş Demirağ, Zorlu Elektrik ile işbirliği yaparak akaryakıt hizmeti sağladıkları müşterilerine çok uygun fiyatlarda elektrik aboneliği fırsatı sunduklarını belirtti. Demirağ, “Zorlu Elektrik ile yapılan anlaşma neticesinde sektörlerinde yenilikçi iki kurumsal yapının uzun yıllara dayanacak bir işbirliğinin başlangıcını yapmasının mutluluğunu paylaşıyoruz. Akaryakıt sektörünün dokuzuncu büyük dağıtım şirketi olan Kadoil 350 bayisi ile tüketicilere aynı ürün ve hizmeti daha uygun fiyatlarda ulaştırma prensibinde çalışmalarını sürdürüyor. Bu bağlamda istasyonlarımızın, bayilerimizin sadece karlılıklarını değil, maliyetlerini düşürmek için de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz” dedi