Zorlu Enerji’ye ISTRADE 2016’da “Elektrik Tedarik” Ödülü

01.04.2016


Zorlu Enerji, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı destekli 6.Türkiye Enerji Zirvesi kapsamında düzenlenen ISTRADE 2016 Enerji Ticareti ve Tedariği Zirvesi’nde, “Elektrik Tedarik” kategorisinde ödüle layık görüldü.

 Türkiye Enerji Zirvesi bünyesinde bu yıl ilk kez düzenlenen eneri ödülleri sahiplerini buldu. Enerji sektörünün önde gelen kurum ve şirket temsilcilerinin katıldığı ve Türkiye Enerji Zirvesi bünyesinde düzenlenen Enerji Ticareti ve Tedariği Zirvesi ISTRADE 2016’da Zorlu Enerji, “Elektrik Tedarik” ödülünün sahibi oldu. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ile Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun (EPDK) kamu ve özel sektör işbirliğiyle düzenlediği zirvede, elektrik, doğal gaz, petrol ve LPG sektörlerinden yerli ve yabancı çok sayıda şirketi buluşturan zirvede, “En İyi Broker”, “En İyi Servis Sağlayıcı”, En İyi Perakende Şirketi”, “En İyi Ticaret Şirketi”, “Yılın Enerji Anlaşması” da dahil olmak üzere beş farklı dalda ödüller verildi.

 31 Mart-1 Nisan tarihleri arasında düzenlenen zirvenin ilk günü akşamı düzenlenen törende takdim edilen ödüllerle enerji ticareti yöneticilerinin sektördeki başarılarının takdir edilmesi amaçlanıyor.