Zorlu Enerji’nin 2015 Faaliyet Raporu’na Altın Galaxy Ödülü!

21.10.2016


“Yenilenebilir Enerji: Gezegenimizin Geleceği” temasıyla hazırlanan Zorlu Enerji 2015 Faaliyet Raporu, ABD merkezli bağımsız Mercomm kuruluşu tarafından bu yıl 23’üncüsü düzenlenen Galaxy Ödülleri 2016’da altın ödüle layık görüldü.

İletişim alanının mükemmellik standartlarını geliştirmek üzere, her yıl 60’ın üzerinde ülkeden yüzlerce başvuru alan Mercomm Ödülleri sahipleri, Uluslararası İletişim Sanatları ve Bilimi Akademisi (International Academy of Communications Arts and Sciences-IACAS) üyesi profesyoneller tarafından “yaratıcılık, açıklık, verimlilik ve inovasyon” kriterlerine göre belirleniyor.

“Bağımsızlık ve uyumluluk” prensiplerini temel alan, 10’un üzerindeki ülkeden iletişim uzmanlarından oluşan bir jürinin kararlaştırdığı Galaxy Ödülleri, reklam, broşür, tasarım, pazarlama kampanyaları, yeni ürün tanıtımları, promosyon, özel etkinlikler ve websiteleri gibi toplam 13 kategoriden oluşuyor.

Zorlu Enerji Genel Müdürü Sinan Ak, konuyla ilgili olarak “Birikim, deneyim ve özgün iş modelimizin başarılı yansımalarını her alanda almaya devam edeceğiz” değerlendirmesinde bulundu.