01.
Güneş Panelleri Satış ve Kurulumu

Ticari Çatılar

TİCARİ ÇATILAR İÇİN YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLER

Endüstriyel tesisinizdeki çatının sizin için en büyük tasarruf aracı olabileceğini biliyor muydunuz? Zorlu Enerji’nin yeni nesil çatı tipi güneş panelleri sayesinde en büyük maliyet kaleminizi düşürmek artık çok kolay. Siz de çatınıza kurulacak Zorlu Enerji membranlı güneş panelleriyle ihtiyacınız olan elektriği kendiniz üretip, elektrik giderlerinizden tasarruf ederek kârlılığınızı artırabilirsiniz.

Ticari Çatılar

Membranlı çatı güneş panelimiz, TPO/PVC çatılarda artan güneş enerjisi ihtiyacını karşılamak için az eğimli ve geniş alanlı endüstriyel çatılara özel olarak dizayn edildi. Ürün, membran çatılara direkt entegre olabilen mono kristal ve poli kristal güneş panellerinden geliştirildi.

Güneş paneli teknolojisini çatı yalıtımı teknolojisiyle buluşturduğumuz membranlı panellerimiz, çatınıza herhangi bir zarar vermeden güneş enerjisi santrali kurmamızı sağlarken aynı zamanda yalıtım özelliği de sunuyor. Kurulum sayesinde çatıdaki membran örtüsü de yenilenmiş oluyor ve çatı sızdırmazlığı sağlamlaştırılıyor.

Zorlu Enerji olarak müşteri odaklı, kaliteli ve güvenilir hizmet yaklaşımımızla iş yerlerinize de en uygun çözümleri sunabilmek için faaliyetlerimize devam ediyoruz.