01.
Elektrik Perakende Satış

Kampanyalar

Fastpay Kampanyası

Elektrik faturanızın %10’unu Hediye Ediyoruz!

Elektrik faturanızı fastPay mobil uygulaması üzerinden ödeyerek ayda 10 TL’ye kadar fatura tutarınızın %10’u oranında iade avantajı sağlayın. fastPay ile faturalarınızı kredi kartı ile komisyonsuz olarak ödeyebilirsiniz. Fatura ödemelerinizden kazandığınız geri ödemeleri fastPay hesabı üzerinden dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Hemen fastPay mobil uygulamasını indirin, elektrik faturanızı kolayca komisyonsuz ödeyin.

 

Kampanya Koşulları:

  • fastPay ile Zorlu Enerji arasındaki kampanya 15/03/2019 - 31/12/2019 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında fastPay uygulaması üzerinden Zorlu Enerji faturasını ödeyen fastPay kullanıcıları fatura tutarının %10'unu iade alma hakkını kazanacaktır.
  • İade tutarı kullanıcı başına aylık 10 TL'yi; kampanya süresince 50 TL'yi aşmayacaktır ve fatura ödemesini takip eden bir hafta içerisinde kullanıcının fastPay bakiyesine yüklenecektir.
  • fastPay ve Zorlu Enerji kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Tüm bankalara ait kredi kartlarını fastPay'e ekleyerek ya da fastPay hesabına yapacağınız nakit yükleme ile fatura ödemesini yapabilirsiniz.  PTT Bonus, Business, İşletme, Tarım gibi ticari kartlar ve Paracard’lar dahil değildir.
  • Bir müşteri tek seferde en fazla 750 TL’lik fatura ödemesi yapabilir. fastPay üzerinden ayda kişi başı kredi kartı ile yapılan ödemelerde 10 adet; fastPay hesaptan yapılan ödemelerde de 10 adet fatura ödeme limiti bulunmaktadır.
  • Zorlu Enerji-Osmangazi Elektrik bölgesinde; Afyon-Bilecik-Kütahya-Eskişehir-Uşak illerinde geçerlidir.

ONLINE İŞLEMLER

Online İşlemler Alanına Ulaşmak İstediğiniz Şirketi Seçiniz