01.
Endüstriyel ve Enerji Tesisleri İnşaatı

GENEL MÜDÜR'ÜN MESAJI

Sevgili Arkadaşlar;

23. yıl dönümümüz kutlu olsun!

Zorlu Endüstriyel’in 1995 yılında Zorlu Enerji’ye yeni bir iş kolu sunduğundan bu yana 23 sene içinde ne kadar ilerlediğimizi ve kalite bilincinde, müşteri odaklı, güvenilir bir çalışma ortamında sorumluluklarını yerine getirmeye odaklanarak Zorlu Enerji’nin önemli bağlı kuruluşlarından biri olduğumuzu görmek inanılmaz heyecan verici.

Zaman içinde, çoğu arkadaşım, benim gibi daha iyiyi yapabileceğimize, daha yükseği hedefleyebileceğimize, daha ileriye gidebileceğimize yüreklerinde inanmışlardır. Bu inançla, aktif hacmimizi büyütmek ve deneyimlerimizi arttırmak için hep birlikte çaba sarf ediyoruz. Böylelikle, Zorlu Endüstriyel, her geçen yıl Zorlu Enerji’nin öncü bir parçası olarak ciddi ölçüde büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir.

Geçtiğimiz yıllar, belirsiz mali durum ve küresel çevre etkisiyle zorlu oldu. Tüm zorluklara rağmen şirketin faaliyetleriyle etkileyici yıllık ciroya ulaştığını gururla söyleyebiliriz.

2018 yılında, devam etmekte olan santral projelerimize ilave olarak Orta Doğu, Afrika ve Avrupa’da uygulanmakta olan daha çok EPC projesine sahip olmayı ve değerli müşterilere profesyonel bir şekilde hizmet etmeyi ve ihtiyaçlarını karşılamayı hedefledik.

Bu vesile ile Zorlu Endüstriyel, sadece fosil yakıt ve yenilenebilir enerjiye dayalı anahtar teslim EPC enerji santralleri ile sınırlı kalmayıp petrol & gaz ve endüstriyel tesis projelerinde de büyük çaba sarf etmektedir. Önümüzdeki yıllar bizim için önemli bir büyüme olacak.

Tarihimizdeki bu kilometre taşını kutlamanın yanı sıra, artık geçmişte sahip olduğumuzdan çok daha fazla sorumluluğumuz var. Zorlu Endüstriyel’in üstün performansı bu büyümeyi beraberinde getiriyor. Tüm bunlar, değerli Üst Yönetimimizin ve başarı, kendine olan inancı ile güdülenen profesyonellerin desteği olmadan mümkün olamazdı. Yolculuğumuzun bir parçası olduğunuz için hepinize teşekkür ederiz.

Yoğunlaştığımız ve hedeflediğimiz sektörlerde müşterilerimize daha kaliteli hizmet ve en uygun çözümleri sunabilmek için yeni yollar bulmaya devam edeceğiz.

Bizi izlemeye devam edin.

Saygılarımla

Aydın Akat

Genel Müdür, Proje ve Uygulamalar