İşe Alım

Zorlu Enerji olarak işe alım süreçlerini; kurumsal hedef ve ilkeleriniz doğrultusunda, doğru pozisyona doğru aday prensibiyle, fırsat eşitliği sağlayan bir politika çerçevesinde gerçekleştiriyoruz. Adayın, üsteleneceği görevin gerektirdiği yetkinliklere sahip olmasının yanı sıra pozitif, yenilikçi, yaratıcı ve girişimci kurum kültürümüze de uyum sağlayabilecek olmasına özellikle dikkat ediyoruz.

İlgili pozisyona uygun adayları; işe alınacağı bölüm tarafından talep edilen bilgi, deneyim ve eğitime sahip olmaları durumunda mülakata davet ediyoruz. Bununla birlikte teknik yetkinliklerin yanı sıra temel yetkinlikleri de şirket kültürüne uyum sağlaması açısından değerlendiriyoruz. İhtiyaç duyulması durumunda kişilik envanteri ve yabancı dil testleri gibi uygulamalar da yapıyoruz.

 

 

Zorlu Enerji olarak Zorlu Grubu’nun ortak stratejisi olan Akıllı Hayat 2030 doğrultusunda sürdürülebilir bir yaşam için attığımız sağlam adımlar, yürüttüğümüz faaliyetlerde sürdürülebilirliği bir iş yapış biçimi haline getirmemiz, yenilenebilir kaynaklara ve temiz enerjiye dayalı portföyümüz, çalışanlar için şirketimizi her geçen gün daha da tercih edilir hale getiriyor.

Geleceğin Enerji Şirketi olarak gerçekleştirdiğimiz akıllı enerji sistemleri, elektrikli otomobil şarj istasyonu ağı, elektrikli araç kiralama gibi Türkiye için ilkler, hidroelektrik, jeotermal ve güneş alanındaki öncü yatırımlar, Avrupa Birliği desteği alan temiz enerji odaklı Ar-Ge projeleri ile şirketimiz her geçen gün; yeni nesil çalışanların daha iyi bir dünya için kurdukları hayalleri gerçekleştirebilecekleri bir iş ortamına dönüşüyor.

Kariyerine başlangıç noktası olarak Zorlu Enerji’yi seçen yeni mezun adaylarla, alanında uzman ve deneyimli, başarılara imza atmış farklı kuşaklardan profesyonelleri sürdürülebilir bir yaşam hedefi etrafında birleştirmeyi başaran şirketimiz; çeşitliliğe ve yeteneğe yaptığı yatırımla sadece Zorlu Enerji için değil ülkemiz ve dünya için de değer yaratan bir kurum olmayı sürdürüyor.