01.
Elektrik Ticareti

Nasıl serbest tüketici olurum?

2019 yılı Ocak ayı itibarıyla Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından belirlenen yıllık toplam elektrik tüketimi 1600kWh (aylık ortalama 70 TL fatura bedeli) ve üzerinde olan kişiler "Serbest Tüketici" olabilmektedir.

Artık faturalarınızdan tasarruf sağlamanız çok kolay... 
Aylık elektrik faturanız ortalama 70 TL ve üzerindeyse ya da elektrik tüketiminiz yıllık 1600 kWh ve üstü ise serbest tüketici olabilir ve elektrik tedarikçinizi seçebilirsiniz.

Elektriğinizi hiç vakit kaybetmeden şirketimiz Zorlu Enerji’den almaya başlayarak avantajlı fiyatlarımızdan yararlanabilir, elektrik faturalarınızdan sağlayacağınız tasarruf ile ev ekonominize katkıda bulunabilirsiniz. Müşteri odaklı yaklaşımımızla memnuniyetinizi en üst seviyede tutmayı hedefliyor, ihtiyaçlarınızı ve taleplerinizi en kısa sürede karşılamayı önceliğimiz sayıyoruz.

EVİNİZ İÇİN

Evlerimizde kullandığımız cihazların büyük bir kısmı elektrik olmadan çalışmadığı için günün her saatinde tüketim gerçekleştiriyoruz. Teknolojinin gelişmesiyle hayatımıza giren elektrikli cihazların çoğalmasıyla, fatura tutarlarımız her geçen gün daha da artıyor.

İŞİNİZ İÇİN

İşletmenizin elektrik faturalarından tasarruf sağlamanız artık çok kolay...

Aylık elektrik faturanız ortalama 95  TL ve üzerindeyse ya da elektrik tüketiminiz yıllık 1600 kWh ve üstü ise serbest tüketici olabilir ve elektrik tedarikçinizi seçebilirsiniz.

Siz de işletmeniz için Zorlu Enerji’den hizmet almaya başlayarak avantajlı fiyatlarımız sayesinde elektrik faturalarınızdan tasarruf sağlayabilir, düşen maliyetiniz sayesinde karlılığınızı artırabilirsiniz. Müşteri odaklı ve kaliteli hizmet anlayışımızla ihtiyaç duyduğunuz çözümleri en kısa sürede geliştirmek üzere daima yanınızdayız.