01.
Elektrik Perakende Satış

Kampanyalar

Zorlu Enerji'de Ödeme Tarihi Sizden Sorulur

Zorlu Enerji'de Ödeme Tarihi Sizden Sorulur
  1. Bu kampanya 31/12/2024 tarihine kadar geçerlidir.
  2. Kampanyadan, Sözleşmesini kendi adına, eksiksiz bilgilerle imzalamış olan veya güncelleyen, son bir yıllık ödenmiş fatura tutarı ortalaması 50.000 TL’ye kadar olan mesken/ticarethane aboneleri yararlanabilir.
  3. İlgili aboneliğe ilişkin yeni bir otomatik ödeme talimatı verilmesi veya hali hazırda ilgili aboneliğe ilişkin bir otomatik ödeme talimatı bulunması halinde son ödeme tarihini kendi istediği bir tarih ile değiştirebilecektir. Müşteri, seçmiş olduğu son ödeme tarihi görevli dağıtım şirketince yapılan sayaç okuma tarihinin 10 gün sonrasından küçük ise sayaç okuma tarihine 10 gün eklenerek belirlenen tarih son ödeme tarihi olarak güncellenecektir. Son ödeme tarihinin hafta sonu veya resmi tatile denk gelmesi durumunda ilk iş gününe kadar son ödeme tarihi ertelenir.
  4. Bir takvim yılı içinde iki kez son ödeme tarihi değiştirilebilecektir. Değişikliği takiben 3 ay değişiklik yapma hakkı bulunmamaktadır.
  5. Kampanya katılımı yapılan takvim yılı içinde 3 defa gecikmeli ödeme yapılması, bir önceki dönem faturasının 50.000 TL üzerine çıkması, mesken/ticarethane tarifesi haricinde bir tarifeye geçilmesi, tahliye ve abone talebi halinde abonenin kampanyası iptal olacaktır.
  6. Kampanyaya katılım sadece çağrı merkezimizden yapılabilecektir. Osmangazi Elektrik Perakende Satış A.Ş’nin kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Tüm kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı ve güncel bilgi için 0850 933 39 99 numaralı Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya www.zorluenerji.com.tr/tr/elektrik-perakende-satis adresini ziyaret edebilirsiniz